Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Zwemvierdaagse 2019

2019-08-26 05:30:35

Doe je dit jaar ook weer mee? Schrijf je dan snel in voor de Zwemvierdaagse van AZVD!

zwemvierdaagse 2019 1

Training

2019-07-30 06:41:16

Donderdag 1 augustus 18:00-19:00

Extra zwemtraining in het Zwaansmeer

(neem je zwemboei mee)

Ironman Nico Krijgsman Frankfurt 2019

2019-07-08 06:05:34

Het mooie verslag van onze vz Nico Krijgsman die Ironman deed in Frankfurt.

Ironman Nico Krijgsman 2019

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Dirk Goldebeld
ledenadministratie@azvd.nl
 
Website
Minet van der Ploeg

minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2019