Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 200 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Lid worden

2021-09-13 06:47:49

Wil je lid worden van AZVD?

Meld je dan eerst aan voor een proefles, voor een inzicht in jouw zwemniveau

Heb je nog vragen, stuur ze aan: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Zomer

2021-07-09 07:21:21

van 17 juli t/m 21 augustus is de zaterdagtraining in de Zaangolf van 08.00-10.00

start Crommenije

2021-04-15 10:23:38

En we zijn weer gestart met trainen in het buitenbad van de Crommenije!

 

Crommenije

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Sharada van Egmond
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Klaas Dekker
ledenadministratie@azvd.nl
 
Communicatie / info nieuwe leden / socials / website
Minet van Staden
minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2021