Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Proeflessen!

2020-09-08 07:07:57

Wil jij een proefles bij AZVD, dan is vanaf 9 september 2020 weer mogelijk. Stuur je aanmelding of vraag aan: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dan kijken we samen naar de mogelijkheden voor jou.

Nieuwe seizoen

2020-08-17 05:13:55

Vanaf vandaag 17 augustus starten we weer met de reguliere zwemtrainingen. Helaas is er nog geen mogelijkheid voor nieuwe leden om in te stromen, of om een keer mee te trainen. Ook zal er nog geen borstcrawlcursus gaan starten op korte termijn.

Medemblik - Stavoren

2020-07-27 07:27:12

Afgelopen weekend zwommen de broertjes Marten & Theo Mosch de oversteek van Medemblik - Stavoren. De mannen zwommen ruim 22 km! Wat een helden!  

 

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Dirk Goldebeld
ledenadministratie@azvd.nl
 
Website
Minet van der Ploeg

minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2020