Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 200 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Deelnemersinfo

2022-08-15 09:39:34

Alle info over de Zaanse Triathlon

is te vinden op de pagina

"deelnemersinformatie"

 

ZOMERPERIODE 2022

2022-07-12 08:53:22

Hieronder het schema voor de zwemtrainingen in de periode van 16 juli t/m 26 augustus:

  • Maandagavond van 18.00-20.00
  • Donderdagavond van 18.00-20.00
  • Zaterdagochtend van 8.00-9.00 openwater zwemmen bij de Zaanse golfclub in Wijdewormer!

In deze periode komt de woensdagavondtraining te vervallen, net als de zaterdagochtend training in de Zaangolf. Vergeet voor de openwater training niet je boei en je felgekleurde badmuts mee te nemen!

De Zaanse Triathlon

2022-04-25 13:23:48

De inschrijving voor "De Zaanse Triathlon" is geopend! Hieronder de link voor de inschrijving:

Vragen over de inschrijving stel je aan de NTB zelf! Even goed lezen, want je moet een account hebben of aanmaken. Succes met inschrijven en we zien je graag op 27 augustus.
Sportieve groet,
AZVD

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Sharada van Egmond
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Klaas Dekker
ledenadministratie@azvd.nl
 
Communicatie / info nieuwe leden / socials / website
Minet van Staden
minet@azvd.nl
 
Vrij Recreatief Bewegen
Sandra Reek / Bea Hondius
VRB@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2022