Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD, Assendelft

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triatlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

ZWEM 4 DAAGSE!

2017-10-17 05:42:00

Zwem je mee???

zwem4daagse2017 1

Trainingen tijdens Zwemvierdaagse

2017-10-03 05:38:02

Beste leden,

Tijdens de Zwemvierdaagse 23 oktober t/m 26 oktober 2017, zullen de reguliere zwemtrainingen om 19.15 aanvangen!

14 oktober AZVD Zwemloop!

2017-09-19 08:09:55

Wat: Zwemloop 500M & 5KM

Waar: Zwembad de Zaangolf

Wie: Leden AZVD & DEM

Wanneer: Zaterdag 14 oktober start 8:00

Aanmelden: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

 

Belangrijke informatie

Bestuur

Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl

Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl

Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
Rabobanknummer 304154644

Ledenadministratie
Arnold Binkman
ledenadministratie@azvd.nl

Website
Minet van der Ploeg
minet@azvd.nl

Afdelingen

Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl

Waterpolo
Glenn de Vries
waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl

Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

AZVD © 2015-2017