Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD, Assendelft

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triatlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

BEGINNERSCURSUS BORSTCRAWL

2017-08-22 07:02:31

Wil jij de borstcrawl goed onder de knie krijgen? Dit is je kans! Voor iedereen die "nog" geen 200m borstcrawl achter elkaar kan zwemmen, start er vanaf maandag 4 september onder leiding van een ervaren zweminstructeur een beginnerscursus.

De les is van18.00-18.45 in zwembad De Zaangolf 

 

 

Zwemmen 29 juli

2017-07-28 14:50:27

Beste zwemmers,

zaterdachochtend 29 juli wordt er gezwommen in de vaart in Assendelft, tegenover Vrouwenverdriet.

ZWEM 4 DAAGSE!

2017-07-25 05:42:46

zwem4daagse2017 1

Belangrijke informatie

Bestuur

Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl

Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl

Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
Rabobanknummer 304154644

Ledenadministratie
Arnold Binkman
ledenadministratie@azvd.nl

Website
Minet van der Ploeg
minet@azvd.nl

Afdelingen

Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl

Waterpolo
Glenn de Vries
waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl

AZVD © 2015-2017