Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Medemblik - Stavoren

2020-07-27 07:27:12

Afgelopen weekend zwommen de broertjes Marten & Theo Mosch de oversteek van Medemblik - Stavoren. De mannen zwommen ruim 22 km! Wat een helden!  

 

27 juli Zwaansmeer

2020-07-27 07:17:48

Beste leden,
Vanaf vanavond (maandag 27 juli) wordt er weer getraind in het Zwaansmeer! Vanaf 18.30 staan Ron & Rob klaar om training te geven!

Buitentrainen

2020-05-11 07:27:03

Vanaf 1 juni 2020 starten we met de buitentrainingen voor onze leden. Check je email voor de details!

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Dirk Goldebeld
ledenadministratie@azvd.nl
 
Website
Minet van der Ploeg

minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2020