Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD, Assendelft

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triatlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Eindejaarszwemmen

2018-01-08 06:57:26

Oudejaarszwemmen, 50x50 of 50x100. Meer dan 45 AZVD-leden stonden op 30 december klaar om 7.00 klaar om baantjes te mogen trekken. Na afloop genoten van een oliebol, bak koffie en veel kletspraat en gezelligheid. Op naar een mooi, gezond, sportief 2018! 

Zwemvierdaagse!

Zwemvierdaagse!

2017-11-02 11:00:51

Afgelopen herfstvakantie was daar weer de Zwemvierdaagse in de Zaangolf. Met meer dan 100 deelnemers was het een geslaagd evenement voor AZVD. We zijn trots op de opkomst, alle deelnemers en op alle vrijwilligers die zich hiervoor hebben ingezet! DANKJULLIEWEL ALLEN!

 

 

ZWEM 4 DAAGSE!

2017-10-17 05:42:00

Zwem je mee???

zwem4daagse2017 1

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Arnold Binkman
ledenadministratie@azvd.nl
 
Website
Minet van der Ploeg

minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2018