Gratis proefles?
Kom dan gezellig een keer bij ons langs!!!!

Zwemvereniging AZVD

AZVD is van origine een kleinschalige (Assendelftse) dorpsclub die nauw verbonden was met het plaatselijke zwembad De Dolphijn. De vereniging stelt zich ten doel de beoefening van de waterpolosport en triathlonsport, in de ruimste zin, te bevorderen en meer algemeen te maken. Van oudsher richt AZVD zich op de breedtesport. AZVD wil een gezonde middelgrote zelfstandige vereniging (ca. 250-350 leden) zijn en blijven met een eigen karakter.

Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors. Een goede sfeer en kameraadschap zijn echter belangrijker dan een topklassering.


“Als vereniging oefenen wij een aantrekkingskracht uit op onze zwemmers, trainers, vrijwilligers en sponsors.”

Laatste nieuws

Algemene Leden Vergadering 15 mei 2019

2019-05-12 14:21:56

Voor alle leden van AZVD:

Op woensdag 15 mei 2019 vindt de Algemene Ledenvergadering plaats

Locatie: Brouwerij de Hoop (Lage Dijk 71, Zaandijk)

Tijdstip: 20.00 - 22.00

(in onderstaande link vind je de agenda en de aangeleverde stukken)

Algemene Ledenvergadering 2019

 

 

 

 

Zwemloop 11 mei 2019

2019-05-01 05:29:21

Op zaterdag 11 mei 2019 wordt wederom de Zwemloop voor leden georganiseerd. Je kunt kiezen uit de volgende afstanden:

  • Korte afstand 500m zwemmen en 5km lopen
  • Lange afstand 1000m zwemmen en 10km lopen

Je kunt je inschrijven op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en voor meer info kun je terecht bij Piet Jongert. 

 

60 van Texel

2019-04-09 06:35:33

In 4.44 liep Nico Krijgsman de voorzitter van AZVD gister de “60 van Texel”! Niet alleen 8e overall maar ook 1e in zijn leeftijdscategorie! Gefeliciteerd Nico! We zijn enorm trots met z’n allen! 

Belangrijke informatie

Bestuur
 
Voorzitter
Nico Krijgsman
voorzitter@azvd.nl
 
Secretaris
Remko van Lun
secretaris@azvd.nl
 
Penningmeester
Cor van Mer
penningmeester@azvd.nl
 
Ledenadministratie
Dirk Goldebeld
ledenadministratie@azvd.nl
 
Website
Minet van der Ploeg

minet@azvd.nl
 
Zwemafdeling
zwemsecretariaat@azvd.nl
 
Waterpolo
Glenn de Vries

waterpolocommissie@azvd.nl

Triatlon
triatlon@azvd.nl
 
AZVD Facebook
 
Bankrekening AZVD
NL36 RABO 0304154644

 

 

 

 

 

AZVD © 2015-2019